Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть номер телефону

Spartherm Німеччина, топки преміум класу з високою акумуляцією тепла за рахунок товстої кераміки якої футерується топка. У зв'язку з цим вона важча за конкурентів. За технологічністю і системами горіння, а також управління вогнем, в цілому все те саме, що і італійської Piazzetta. В італійській топці в комплекті буде повітряний теплознімач у верхній частині топки, який також чудово працює на відбір тепла. З відмінних моментів у Нємцов безшумніший механізм відкриття скла з доводчиком на притискання. Італія так само у своєму сегменті робить все просто і надійно, цей завод один із найбільших по виробництву камінних топок різного дизайну.

Камін – це не лише древній символ домашнього вогнища, який дарує тепло та затишок. Сучасний камін – це свого роду престиж. Проведений біля каміна вечір зніме напругу робочого дня, подарує радість комфорту та зарядить здоровою енергією.

Грамотно обраний камін стане ефективним елементом будь-якого інтер'єру, він обігріє не лише Вашу оселю, але й зігріє душу.

Ми намагаємося задовольнити одвічне людське прагнення до психологічного та фізичного комфорту, даючи можливість клієнту стати учасником творення каміна, починаючи від його начерків, аж до втілення задуманого у життя.

Ми пропонуємо своїм клієнтам весь перелік послуг для будівництва камінів під ключ, починаючи з ескізу до реалізації проекту. Наші фахівці допоможуть підібрати найбільш оптимальний варіант топки та облицювальні матеріали. Вони виїжджають безпосередньо на об'єкт, де роблять професійні виміри для того, щоб визначити габарити, можливі форми та художнє наповнення, розрахувавши витрати на зведення каміна під ключ.

 

Як будівництво, так і облицювання каміна проводиться досвідченими пічниками, з дотриманням усіх правил, технологій монтажу та пожежної безпеки, що дає можливість насолоджуватися теплом та затишком у будинку протягом не одного десятиліття.

За час існування нашої компанії ми набули чималого досвіду та значної кількості клієнтів, яким допомогли втілити в життя всі переваги та побажання у вигляді каміна.

Ми гарантуємо нашим клієнтам кваліфікований монтаж камінів під ключ, своєчасне виконання робіт та дотримання правил пожежної безпеки, індивідуально підходячи до кожного клієнта, починаючи від консультації, оформлення замовлення на обрану модель аж до її встановлення.

Ми пропонуємо надійні та якісні закриті топки чеського, французького та німецького виробництва, такі, як Laudel (Франція), Bef Home (Чехія), Nordpeis (Норвегія), Invicta (Франція), Spartherm (Німеччина), Piazzetta (Італія) Італія), Hark (Німеччина), Камінні топки BEF-HOME, DEFRO-HOME, HITZE

Пам'ятайте, що камін у будинку формує навколо себе особливе середовище. А ми Вам у цьому допоможемо!

Дров'яна кам'янка – це традиція. При проектуванні такої кам'янки на першому місці стоїть її пожежна безпека. Саме тому дров'яні каменки забезпечені подвійним корпусом: внутрішній корпус, що безпосередньо стикається з вогнем і зовнішній кожух, виконаний зі сталі (нержавіючої).

Дров'яні печі кам'янки можна топити, як суміжного приміщення, так і з парної. Сучасні парні облаштовуються, зазвичай, двома видами. Це закриті кам'янки та відкриті. Вибір обумовлюється не лише особистими уподобаннями, а й специфікою лазні. Наприклад, дров'яна кам'янка відкритого типу швидше прогріває приміщення, наповнюючи його сухою парою. Температура повітря у такій лазні може перевищувати сто градусів. У такій лазні ємність, що наповнюється камінням відкрита.

 

У дров'яних кам'янках закритого типу ємність для каміння закривається кришкою, це дозволяє не тільки зберегти тепло каміння, що нагрівається, це робить пару більш вологою. Та й температура повітря в такій лазні нижча. Треба враховувати, що для нагрівання дров'яних кам'янок закритого типу знадобиться більше палива, при цьому процес нагрівання займає більше часу. Але головний плюс – такі дров'яні кам'янки зберігають тепло значно довше, а для російської лазні цей варіант ідеальний.

Електрокам'янка - це своєрідна піч, призначена для сауни, яка допоможе забезпечити в парному приміщенні необхідну температуру. Електрокам'янка - це один з основних елементів сауни або лазні, який вимагає особливого підходу.

Печі для сауни, які працюють від електрики (електрокам'янки), призначені, переважно для парного приміщення, для досягнення сухої пари. Її використання набагато зручніше, ніж звичайна дров'яна піч, тому що в електрокам'янці можна регулювати температуру.

Електрокам'янка – це термостійкий корпус із сталі, в якому встановлені тени та система управління. Між тенами закладаються каміння для сауни. Це може бути жадеїт, діабаз або талькохлорит, які в процесі функціонування кам'яни розжарюються, нагріваючи повітря та створюючи суху пару.

 

Як правило, електрокам'янки поділяються на два види: кам'яниці періодичного використання та стаціонарні кам'янки постійного застосування. До першого виду відносяться електрокам'янки компактних розмірів, призначені для сімейної парної, якою користуються рази два на тиждень. До стаціонарного виду електричних печей можна віднести ті, які розташовані у міських саунах, готелях, центрах здоров'я чи парних громадського користування.

Електрокам'янка обладнана двома типами керування: вбудованою системою та дистанційним пультом. При вбудованій системі керування на корпусі електрокам'янки розташовуються кілька ручок, що регулюють, перемикачів. Дистанційний пульт кріпиться на стіні, ближче до дверей у парну або передбанник. Ним можна керувати лише кількома поворотами ручок. Як правило, краще другий варіант, який дозволяє більш ретельно (з точністю до 1 градуса) виставляти бажану температуру в парній.

Електрокам'янки для сауни та лазні не тільки функціональні, вони напрочуд красиві у дизайнерському виконанні. Займаючись не протягом кількох років постачанням високоякісного теплообладнання, ми допоможемо не тільки вибрати, а й встановити піч, що сподобалася. Наші фахівці розроблять будь-який бажаний проект, якісно та в найкоротші терміни, реалізувавши його.

Печі Edilkamin – це висока якість та велика різноманітність функціональних можливостей. Вишуканий дизайн та широкий спектр моделей дозволяє печам Edilkamin вписатися практично в будь-який інтер'єр приміщень, ставши одним цілим.

Заснована в 1936 році і працюючи на ринку опалювальних систем вже сімдесят шість років, компанія Edilkamin стала одним з його лідерів, поставляючи продукцію найвищої якості по всьому світу. Печі Edilkamin створюються одними з найкращих майстрів своєї справи.

 

Печі Edilkamin стали популярними завдяки одній зі своїх запатентованих технологій. Вона є збалансованою подачею повітряного потоку в топку, систему вторинного згоряння і більш удосконалену схему видалення продуктів згоряння. Печі Edilkamin – це бездоганна та точна механіка, яка є у всьому модельному ряді.

Найкращий вибір – це печі Edilkamin з водяним контуром, які дозволяють не тільки швидко нагріти приміщення, але й отримати гарячу воду для господарських потреб. Печі Edilkamin – це високотехнологічний опалювальний агрегат, який додатково нагріває воду, що надходить у сифон за системою.

Печі Edilkamin надають безліч переваг, серед яких:

• насолода грою живого полум'я

• приготування їжі

• гаряча вода

• гарячі батареї.

Надійність та ефективність печей Edilkamin представлена такими конструктивними особливостями, як:

• печі Edilkamin виконані з потовщеної сталі

• обладнані авторегуляцією димовідведення («бай-пасу»)

• у конструкції використано скло з вітрокераміки, здатне витримувати високу температуру до восьмисот градусів

• Печі обладнані керуванням подачею повітря для горіння.

Надійні, функціональні та красиві печі Edilkamin – це Ваш вибір!

Печі SVT-Wamsler призначені для твердого палива, для опалення будь-яких приміщень. Конструкція печі дозволяє рівномірно і сильно перемішувати повітря по всьому об'єму, причому, вбираючи холодне повітря знизу, Печі SVT-Wamsler віддає тепле повітря, нагріте до шістдесяти градусів. Печі SVT-Wamsler забезпечені первинною та вторинною системами для подачі повітря, які гарантують оптимальне згоряння за мінімальних витрат палива.

Печі SVT-Wamsler – це вже повністю готові вироби, які не потребують додаткового дизайну. Вони мають чимало переваг, серед яких можливість встановлення печі без фундаменту, зміцнення перекриттів та робіт з монтажу конструкції. Єдиною вимогою для такої печі є наявність у приміщенні димоходу або можливість його встановлення.

 

Купуючи у нас Печі SVT-Wamsler, Ви досягаєте кілька цілей, а саме:

• купуєте відмінний прилад, ККД якого досягає сімдесяти відсотків

• забезпечуєте приміщенню швидке нагрівання, з підтримкою температури з мінімальною витратою палива

• стильно та красиво доповнюєте інтер'єр вашого житла

• набуваєте незалежності від газу та подачі електроенергії

• не тільки опалюєте приміщення, а й підігріваєте їжу

• безпека. Ущільнювальний шнур дверцят топки забезпечує герметичність. Низька температура поверхні печі SVT-Wamsler забезпечує пожежобезпечність.

• Вогнестійке скло дозволяє милуватися грою вогню.

Модельний ряд панорамних печей Invicta виготовляється на основі сучасних, інноваційних технологій, високоякісних матеріалів, що значною мірою підвищує ступінь їх функціональності та безпечної експлуатації.

Одним із головних елементів печі є топка. Топки для печей Invicta виготовляються у Франції з чавуну найвищої якості, який здатний не тільки накопичувати тепло, а й поступово, що важливо, віддавати його приміщенню. Максимальна віддача камінних топок Invicta становить понад сімдесят відсотків, а екран, виконаний з вогнетривкого скла, здатний витримувати високу температуру, що перевищує сімсот градусів за Цельсієм.

 

Ми пропонуємо панорамні печі Invicta, які стали лідером продажів, завдяки своїй функціональності, демократичним цінам та компактності. Оригінальний дизайн печей легко впишеться в будь-який інтер'єр, задовольняючи смаки найвибагливішого господаря.

Вже через п'ятнадцять хвилин після розпалювання, панорамна піч Invicta починає віддавати тепло, тоді як у традиційних кам'яних печах спочатку прогріється кладка з цегли. Для панорамної печі Invicta достатньо однієї закладки дров, якої вистачить на 10:00 горіння в «економ» режимі (при ККД 80%).

Як декор камінних топок застосовується глазур, яка підвищує тепловіддачу печі, роблячи її зовнішній вигляд воістину бездоганним. Деякі моделі печей обробляються методом напилення скляного порошку. Більшість модельного ряду Invicta обладнана напівкруглим панорамним склом.

Топки з чавуну для панорамних печей Invicta – це чудове поєднання з компактності та максимальної віддачі. Панорамні печі Invicta, що відрізняються особливим стилем і витонченістю, - це надійна і цілком безпечна споруда, завдяки міцному корпусу топки, виконаному з чавуну. Така піч гідно прослужить своїм господарям не один десяток років.

Ми пропонуємо широкий спектр моделей панорамних печей Invicta, серед яких Ви зможете вибрати бажану топку для Вашої оселі.

Заснована в 1984 році компанія Nordpeis (Норвегія) на сьогоднішній день займає одне з перших місць у країні виробництва опалювального обладнання: камінних топок і печей. Всю продукцію відрізняють ідеальну якість, незвичайний дизайн та відмінний процес горіння.

Поштовхом до розвитку традицій у виробництві топок та печей Nordpeis послужив арктичний холод цієї північної країни, мешканці якої на власному досвіді знають, яку особливу роль у будинку відіграє тепло. Продукція Nordpeis прагне до того, щоб задовольнити найвишуканіші смаки споживачів.

 

Для камінів Nordpeis використовується облицювання із жаростійкого бетону високої якості, до складу якого входить понад двадцять компонентів. Облицювання армоване дрібно нарізаним дротом, що дозволяє виключити руйнування при перепадах температури. Полиці для камінів виготовляються з дев'яти видів натурального каменю.

Каміни Nordpeis відрізняються простотою конструкції, вони виконані з чавуну, причому внутрішні стінки покриті керамікою. Компанія Nordpeis гарантує зовнішній корпус печей – десять років, а якість матеріалів – ефективне обігрів на довгі роки. Середній термін роботи печі Nordpeis – 30 років.

Камінні топки Nordpeis пропонуються двома модифікаціями – з чавуну та зі сталі, моделі виконані в різній колірній гамі, що дає можливість вписати топку в будь-який інтер'єр.

Що приваблює споживачів у камінних топках Nordpeis?

Найвищий норвезький стандарт якості. Робота топок та печей розрахована на багато років, вони надзвичайно зручні у використанні.

Просто та швидко. Звідси, що важливо, лояльна ціна установки товару. Точність конструкції дозволяє зібрати камін за лічені години.

Купуючи каміни та печі Nordpeis, ви отримуєте кінцевий продукт, який не вимагає додаткових витрат, таких як короб з гіпсокартону, теплоізоляція, тому, що коробу з бетону Nordpeis не потрібна теплоізоляція.

Купуючи камінні топки та печі Nordpeis, Ви набуваєте впевненості у завтрашньому дні.

Незважаючи на те, що на дворі двадцять перше століття і всюди використовуються електронні інженерні системи, каміни досі залишаються одним із найулюбленіших способів обігріву приміщень. Адже вони не тільки довго підтримують температуру в приміщенні, каміни допомагають створити неповторний інтер'єр, формуючи атмосферу домашнього комфорту, тепла і затишку.

Компанія Hark (Німеччина) вже протягом тривалого часу виробляє всі види систем опалення приміщень, серед яких різноманітний модельний ряд камінів та топок.

 

Ми пропонуємо клієнтам великий вибір моделей камінних топок Hark, гарантуючи високу якість продукції та їх ефективність.

Сучасні камінні топки Hark - це чудовий і економічний спосіб опалення приміщень, що має високий коефіцієнт корисної дії (на рівні сімдесяти п'яти відсотків), що в п'ять разів підвищує економічність опалення приміщень стандартними відкритими камінами.

Камінні топки, що поставляються компанією Hark, працюють на всіх основних видах палива: брикети та газ, дерево та вугілля. Своїм клієнтам ми пропонуємо закриті камінні топки Hark найрізноманітніших розмірів та геометричних форм (залежно від приміщення, яке передбачається опалювати). Деякі моделі камінних топок працюють на газі, як природному, так і зрідженому.

Нещодавно в компанії з'явився новий модельний ряд камінних топок з водяним контуром, який дозволяє підключити топку до системи опалення, збільшивши обігрів приміщення.

Якщо у вашому будинку високий рівень повітряної та теплової ізоляції, ми можемо запропонувати топки Hark, які нагнітають повітряний потік для горіння з вулиці, зберігаючи повітряний баланс у приміщенні, забезпечуючи якісне опалення.

Камінні топки Hark оснащені інструментами для регулювання подачі палива та ступеня нагрівання, можна переключити топку, щоб вона працювала в режимі каміна, економно витрачаючи паливо.

Більшість моделей камінних топок Hark обладнані автосистемами та пристроями для дистанційного керування. Скло в камінних топках Hark не утворює мікропори, не забруднюється, а при необхідності легко миється. Крім цього, на поверхню скла організовано подачу гарячого (холодного) повітря, що забезпечує додаткове очищення.

Купуючи камінні топки Hark, Ви можете бути впевнені у їхній високій надійності та довговічності.

Одне з відомих європейських підприємств, компанія Kratki (Польща) спеціалізується на випуску значного асортименту продукції. Це камінні топки зі сталі та чавуну, облицювання з натурального каменю та камінні балки, печі, каміни з листової сталі, апарати теплообміну, коліна, димарі та багато інших. ін. Повністю відповідаючи вимогам щодо якості та безпеки продукції, товари Kratki реалізуються у всіх країнах Євросоюзу.

 

Ми пропонуємо камінні топки, виконані з сірого чавуну, без теплообмінника, з вбудованою шиберною заслінкою, з регулятором повітря для горіння, що надходить, ящиком для золи і дефлектором.

Вся продукція Kratki – це опалювальні дров'яні прилади безперервної дії, потужність яких варіюється від дванадцяти до тридцяти кіловат.

Крім цього, компанія Kratki пропонує камінні топки з водяною сорочкою (вбудованим теплообмінником), які використовуються для опалення не тільки камінної кімнати, а й сусідніх приміщень. При цьому тепло передається воді, яка нагрівається гарячим повітрям, що надходить з топки, що працює. Більшість моделей обладнано змійовиком, який дозволяє нагрівати воду для господарських потреб. Компанія Kratki пропонує моделі камінних топок середньої та високої потужності.

Камінні топки із вбудованим теплообмінником виготовляються із спеціальних видів нелегованої сталі (використовується для котлів), які розраховані на роботу за значних температур. Для вирізування деталей застосовуються високоточні лазерні верстати, для формування – листозгинальні преси CNC, які дозволяють гарантувати клієнту високу якість продукції. Зварювання швів виконується зварювальним апаратом із цифровим керуванням, завдяки чому виключена структурна корозія шва. Крім цього станина та рама топки виконані з термостійкого чавуну. Місця стиків чавунних та сталевих частин закриті подвійним шаром жаротривкого волокна.

Вікна камінних топок Kratki виготовляються з жароміцного скла, яке виробляється в Німеччині (ROBAX) та обладнано системою часткового спалювання сажі, яка на нього осідає. Це дозволяє склу залишатися прозорим під час процесу горіння. Крім цього скла Robax мають високий температурний порог, до восьмисот градусів.

Модельний ряд камінних топок Kratki, який ми пропонуємо своїм клієнтам, дозволить створити у вашому будинку теплу та затишну атмосферу.

logo

Грамотно обраний камін DEFRO-HOME стане ефективним елементом будь-якого інтер'єру, він обігріє не лише Вашу оселю, але й зігріє душу. Дуже важливо підібрати правильну камінну топку для вашого каміна, і ми з величезним задоволенням вам допоможемо. Камінні топки Hitze, Invicta, Dovre, Spartherm, Nordflam каміни Defro-Home монтаж Copyright ©

Контакти

Написать в Viber+38(067) 503-10-25

      +38(093) 623-22-55

м. Київ, вул. Пирнівська 9

Написати листа

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть номер телефону
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення