Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть номер телефону

Про нас

Компанія Kaminhouse надає висококваліфікований монтаж інноваційних систем опалення будинків, дач, житлових та промислових приміщень. Монтаж камінів з повітряним розведенням тепла, монтаж димохідних систем 1мм AISI-321, AISI-304 , геліосистеми, геліоколектори, пелетні котли, Закарпатські чани. Проектна документація, візуалізація, договір. Новинки! Камінна топка Spartherm. Новинка камінні топки BRONPI Іспанія у наявності на складі. Камін BRONPI. Печі BRONPI. Пекти BRONPI Іспанія. Камінні топки DEFRO Київ Гарантія. Топка DEFRO Польща знижка. Печі DEFRO зі складу. Нові моделі камінних топок BEF-HOME Чехія. Топки BEF-HOME зі складу Київ. Камінні топки BEF-HOME, DEFRO-HOME
Камін - це не тільки стародавній символ домашнього вогнища, який дарує тепло і затишок. Сучасний камін – це свого роду престиж. Проведений біля каміна вечір зніме напругу робочого дня, подарує радість комфорту та зарядить здоровою енергією. Акція!! Знижки на камінні топки HITZE і на топки A.caminetti кількість камінів обмежена. DEFRO-HOME
Купити камін A.caminetti, купити топку A.caminetti, топка Hitze, камін Hitze Київ
новинка КАМІННА ТОПКА A.CAMINETTI FLAT 176

Грамотно обраний камін A.caminetti стане ефективним елементом будь-якого інтер'єру, він обігріє не тільки Ваш будинок, але і зігріє душу. Дуже важливо підібрати правильну топку для вашого каміна, і ми з величезним задоволенням вам у цьому допоможемо. Камінні топки Hitze , каміни DEFRO монтаж

Зазвичай під час будівництва будинку, особняка, дачі, камін закладається спочатку у проект. Канал під дров'яний камін повинен мати розмір не менше 250мм. на 250мм. Щоб у майбутньому його можна було абсолютно спокійно прогільзувати димарем або з нержавіючої сталі, або з низько легованої сталі товщиною від 1 до 2мм. Більшість топок (80%) обладнані діаметром труби Ф200. Топки великого розміру мають діаметр виходу Ф250-Ф300. Правильно змонтований димар - це насамперед показник якості роботи вашого каміна. І пожежна безпека вашого будинку. Топки Piazzetta

Підбір топки для каміна здійснюється відштовхуючись від кубатури будинку м3, площі кімнати м2 в якій стоятиме топка, і конструкції самого каміна (прямий, кутовий, на 2 фасади, наскрізний міжкімнатний). Розмір топки має відповідати камінній залі. А потужність топки в кВт розраховується таким чином (1кВт може обігріти 10м2 або 30м3) при цьому всім якщо ви хочете повноцінно опалювати свій будинок, то краще залишити свій вибір на брендових високотехнологічних перевірених часом моделях чавунних топок таких як Laudel (Франція), Bef Home Чехія), Nordpeis (Норвегія), Invicta (Франція).

Сталеві футеровані шамотом або керамікою топки.

Ми намагаємося задовольнити одвічне людське прагнення до психологічного та фізичного комфорту, даючи можливість клієнту стати учасником творення каміна, починаючи від його начерків, аж до втілення задуманого у життя. Також працюємо з аква-топками камін з водяним контуром для опалення будинку Kratki (Польща), Hitze (Польща), топки A.caminetti (Італія).

Ми пропонуємо своїм клієнтам весь перелік послуг для будівництва камінів під ключ, починаючи з ескізу і до реалізації проекту. Наші фахівці допоможуть підібрати найбільш оптимальний варіант топки та облицювальні матеріали. Вони виїжджають безпосередньо на об'єкт, де роблять професійні виміри для того, щоб визначити габарити, можливі форми та художнє наповнення, розрахувавши витрати на зведення каміна під ключ.

Як будівництво, так і облицювання каміна проводиться досвідченими пічниками, з дотриманням усіх правил, технологій монтажу та пожежної безпеки, що дає можливість насолоджуватися теплом та затишком у будинку протягом не одного десятиліття.

За час існування нашої компанії ми набули чималого досвіду та значної кількості клієнтів, яким допомогли втілити в життя всі переваги та побажання у вигляді каміна.

Ми гарантуємо нашим клієнтам кваліфікований монтаж камінів під ключ, своєчасне виконання робіт та дотримання правил пожежної безпеки, індивідуально підходячи до кожного клієнта, починаючи від консультації, оформлення замовлення на обрану модель аж до її встановлення.

Ми пропонуємо надійні та якісні закриті топки чеського, французького та німецького виробництва, такі, як Blanzek та Spartherm, Laudel та Invicta. У каміна все рівноправні!

Ви запитаєте чи можна обігріти каміном будинок! Ми вам дамо відповідь так. В наш час опалення будинку за допомогою каміна це реальність. Правильно підібрана чавунна топка впорається з цим завданням.

Пам'ятайте, що камін у будинку формує навколо себе особливе середовище. А ми Вам у цьому допоможемо! Монтаж сучасних камінів за EN стандартом. У продажу є димоходи AISI 321, AISI 304 марки стали 1мм.

logo

Грамотно обраний камін DEFRO-HOME стане ефективним елементом будь-якого інтер'єру, він обігріє не лише Вашу оселю, але й зігріє душу. Дуже важливо підібрати правильну камінну топку для вашого каміна, і ми з величезним задоволенням вам допоможемо. Камінні топки Hitze, Invicta, Dovre, Spartherm, Nordflam каміни Defro-Home монтаж Copyright ©

Контакти

Написать в Viber+38(067) 503-10-25

      +38(093) 623-22-55

м. Київ, вул. Пирнівська 9

Написати листа

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть номер телефону
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення